-
Luna’s Isolation Tweezer
Regular price $30.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $30.00 -
Magical tweezer cleaner
Regular price $9.99Regular priceUnit price per$0.00Sale price $9.99 -
Sold out
March Deluxe Training Class
Regular price $2,000.00Regular priceUnit price perSold out -
Neutral Colors Collection
Regular price $16.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $16.00 -
Neutral Girl Tweezer collection
Regular price From $30.00Regular priceUnit price per -
Neutral Tone Lash Mirror
Regular price $15.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $15.00 -
Nichiban Tape
Regular price $5.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $5.00 -
OG Pure Gold Volume Tweezer
Regular price $30.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $30.00 -
Pastel Color Collection
Regular price $16.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $16.00 -
Pink Lint Free Wipes
Regular price $9.99Regular priceUnit price per$0.00Sale price $9.99 -
Practice mannequin
Regular price $20.00Regular priceUnit price per -
Sold out
Pretty and Primed Lash Primer
Regular price $30.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $30.00Sold out -
Primary Colors Lash Collection
Regular price $16.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $16.00 -
Sold out
Retention powerhouse set!
Regular price $95.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $95.00Sold out -
Rose Gold Iso Tweezer
Regular price $30.00Regular priceUnit price per -
Rose Gold Lash Cleaning Brush
Regular price $5.99Regular priceUnit price per$0.00Sale price $5.99 -
Rose Gold Lash cleansing brush
Regular price $2.99Regular priceUnit price per -
Rose Gold Volume Tweezer
Regular price $30.00Regular priceUnit price per -
So Classy Classic Lashes
Regular price $15.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $15.00 -
Squeeze Bottle
Regular price $5.00Regular priceUnit price per -
Strawberry Cream Remover
Regular price $25.00Regular priceUnit price per -
Tape it back tape ✨
Regular price $6.00Regular priceUnit price per$0.00Sale price $6.00 -
The Pink Tape
Regular price $6.00Regular priceUnit price per